logo

16 Ağustos 2018

250 Dolarını bozdurana 5 kg pirinç hediye

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür tarafından başlatılan ‘Dolarını bozdur, oyunu boz’ kampanyasına Kargı’da faaliyet gösteren Bilginler Bakliyat’tan tam destek geldi.

Bilgiler Bakliyat Sahibi aynı zamanda Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı da olan Fevzi Bilgin, işyerine 250 Dolarını bozdurup döviz bozdurma fişini getirenlere 5 kg pirinç hediye ediyor.

İşyerinin camına astığı ilanla kampanyaya destek veren Fevzi Bilgin, ülkemizin zor durumdan geçtiğini ancak bu süreçten de alnımızın akıyla, yıkılmadan, birlik ve beraberlik içerisinde geçeceğimizi söyledi.

Bu arada Çorum Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı da, aynı gün içerisinde bozdurduğu döviz bozdurma fişini Fevzi Bilgin’e teslim ederek, 5 kg pirinç hediyesini Bilgin’in elinden teslim aldı.

ÇESOB Başkanı Recep Gür ise Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fevzi Bilgin’e ‘Dolarını bozdur, oyunu boz’ kampanyasına verdiği destekten, Burhan Balcı’ya da duyarlılığından dolayı ayrıca teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ