logo

24 Mayıs 2018

Çorum Belediyespor’a ‘Tatlı’ Genel Kaptan

Çorum Belediyespor’un Genel Kaptanı eski futbolcularından Mehmet Akif Tatlı oldu.

Fatih Özcan Başkanlığında oluşturulan yeni yönetim sezon öncesi çalışmalarına devam ederken, ilk anlaşmayı genel kaptanlık konusunda yaptı. 2013-2015 sezonları arasında takımımızın formasını da giymekle birlikte Eskişehirspor, Göztepe ve Yeni Malatyaspor gibi ülkemizin köklü kulüplerinde de oynayan Mehmet Akif Tatlı, yeni sezonda Belediyespor’un Genel Kaptanı olarak görev yapacak.

Tatlı ile yapılan görüşmeler neticesinde bugün resmi anlaşma sağlandı. Kulüp Başkan Yardımcısı Mustafa Altukaya konuyla ilgili olarak kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Tatlı’ya bir genel kaptana verilmesi gereken tüm yetkileri verdiklerini söyledi.

Bu görevle ilgili 3 isimle görüştüklerini ve Mehmet Akif Tatlı isminde karar kıldıklarını ifade eden Altunkaya, kendisine başarı dileklerini iletti. Takımın yeni Genel Kaptanı Tatlı ise, kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür ettiğini söyledi. Daha önce de formasını giydiği kulüpte tekrar başka bir görev almanın sorumluluğunu bildiğini ifade eden Tatlı, üstelendiği en iyi şekilde yerine getirmek için uğraş vereceğini kaydetti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ