logo

25 Ağustos 2019

CHP’li Yılmaz’dan Aşgın’a teşekkür geldi

CHP Belediye Meclisi Grup Başkanı Tuncay Yılmaz, şehitlerimiz nedeniyle mahalle konserlerini ileri bir tarihe erteleyen Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, şöyle konuştu: “Yine yüreklerimize ateş düştü. Irak’ın kuzeyinde teröristlerle çıkan çatışmada 3 askerimiz şehit oldu, 7 askerimiz yaralandı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

Bir kez daha lanet olsun terör ve teröristlere ve onlara destek verenlere. Başaramayacaklar ve bizi bizden ayıramayacaklar. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacak. Bugün belediyemiz tarafından daha önceden düzenlenmesi planlanan mahalle konserleri bu üzücü olay nedeni ile ileri bir tarihe ertelendi. Bu duyarlılığından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Halil İbrahim Aşgın Beyefendiye teşekkürü bir borç biliriz. Aziz milletinizin başı sağ olsun.”

Hatırlanacağı üzere Tuncay Yılmaz, yine sosyal medya hesabından yaptığı bir önceki açıklamasında ise şehitlerimiz olduğu halde konser düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı sert bir dille eleştirmişti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ