logo

Ahlatcı: Sıkılmadık el bırakmayacağız

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, aile ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte Kale Mahallesi’nde Hacıbey ve Cevale Dilce, Bahçelievler Mahallesi’nde Reyhan Bolat ve Buharaevler Mahallesi’nde de Nuri Şengül’ün ailesini ziyaret ederek, sohbet ettiler.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, sadece seçim zamanlarında değil her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirterek, “Milletvekillerimiz ve teşkilatımızla birlikte her zaman sahadayız. Sadece seçim zamanı değil, bütün zamanlar içerisinde yedi yirmi dört anlayışı ile vatandaşımızla beraberiz. Onların taleplerini beklentilerini karşılama noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu ziyaretlerimizde vatandaşlarımız çok güzel ilgi ve alaka gösteriyor. İnşallah her şey bir gün öncesinden güzel olacak. Cumhurbaşkanımızdan, mahalle başkanımıza kadar vatandaşımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sıkılmadık el ve dokunulmadık yürek kalmayacak

Ahlatcı, vatandaşın her zaman yanında olduklarını belirterek, “Çorum teşkilatı olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluk gereği yirmi dört saat sahadayız. Biz söz verdiğimiz gibi sıkılmadık el, dokunulmadık yürek kalsın istemiyoruz. Bu anlayış ile çalışıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Ev sahipliği yapan vatandaşlar da, milletvekillerinin ve başkanların evlerine yapmış olduğu ziyaretten memnun olduklarını belirterek, “Ziyaretleri bizleri oldukça memnun ediyor. Allah’ta kendilerini memnun etsin inşallah. Hükümetimizin çalışmalarından memnunuz. Gördüğünüz gibi Milletvekillerimiz ve başkanlarımız vatandaşın ayağına geliyor. Daha önceden böyle değildi. Vatandaş siyasetçilerin ayağına giderdi. Ancak Cumhurbaşkanımızla birlikte bu anlayış değişti” diye konuştular.

Aile ziyaretleri sırasında AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı aileler ile sohbet ettikten sonra çocuklara oyuncak dağıttı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ