logo

Ahlatcı: Teşkilatçılık gönülden başlar

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve Yönetim Kurulu üyeleri Osmancık AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Çorum heyetini AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları ve ilçe gençlik kolları başkanları karşıladı.

AK Parti İlçe Başkanı Hakkı Güngör ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, heyete teşekkür etti. Daha sonra söz alan İl Başkanı Ahlatcı ise, teşkilatçılığın gönülde başladığını söyleyerek, “Teşkilatlarımızla daha kaliteli hizmet için sürekli istişare halindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz. Hepimizin ortak noktası daha güzel Çorum daha güzel ilçeler” dedi.

“Çorum’da ve Osmancık’ta hayata geçen projeler için yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Başkan Ahlatcı, sözlerine şu şekilde devam etti. “Bu makamlar millete hizmet etme makamıdır. AK Parti’nin alametifarikası birikmiş sorunlara çözüm bulmasıdır. Bizi diğer partilerden ayıran özellik de budur. Nerede aşılması gereken bir engel varsa, onu asla görmezden gelmeyecek, kararlılıkla üzerine gitmeye devam edeceğiz.

Bizler gücümüzü milletimizin kardeşliğinden, birlik ve beraberliğinden gece uykusunu bize dua etmek için bölenlerin samimiyetinden alıyoruz. Milletimiz bize sahip çıktığı sürece inşallah biz de ülkemizin tekrar zulüm ve terör cenderesine alınmasına izin vermeyeceğiz. Ben inanıyorum ki sizlerde Osmancık’ta gönüllere dokunacak birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart seçimlerinde büyük başarılara imza atacaksınız’’ diye konuştu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ