logo

Ahlatcı ve Ceylan’dan ev ziyaretleri

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ev ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Her gün farklı mahallelerde ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla karşılıklı hasbihal eden İl Başkan Ahlatcı ve Milletvekili Ceylan, dertlere derman olmaya devam ediyor.

Ulukavak Mahallesi’nde Bahriye Demir, Halil İbrahim&Zeliha Bolat, Buharaevler Mahallesi’nde ise Şerife-İsa Kahraman ailelerinin evine ziyarete bulundular.

Pek çok konuda vatandaşlara hizmet ettiklerini kaydeden Başkan Ahlatcı, en çok keyif aldığı konunun vatandaşlara yaptığı hasta ziyaretleri ve ev sohbetler olduğunun altını çizdi.

Ahlatcı, vatandaşlarla yaptıkları sohbetin kendileri için ayrı bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek, “Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler ise paylaştıkça çoğalır sözünden hareketle hemşerilerimizin iyi ve kötü günlerinde yanında olmaya, onlara destek olmaya devam ediyoruz. Çünkü biz Çorum olarak kadim bir şehrin insanlarıyız ve bizlere yakışan da budur” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ