logo

31 Mayıs 2018

AK Parti Ahilik Esnaf Komisyonu Gür’ü kutladı

Çorum AK Parti Ana Kademe İl Yönetimine bağlı Ahilik Esnaf Komisyonu üyeleri ÇESOB’u ziyaret etti.

Kazım Sırımsı önderliğinde gerçekleştirilen ziyarete komisyon üyesi Ahmet Bayraklı ile Bakkallar ve Bayiler Odası Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Davut Bardakçı da eşlik etti.

Ziyarette Birlik Başkanı Recep Gür’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Ahilik Esnaf Komisyonu üyeleri, Başkan Gür’e yeni görevinde başarı dilediler.

Küçük esnafın içinde bulunduğu sorunların tartışıldığı ve fikir alışverişinde bulunulduğu ziyarette konuşan komisyon üyeleri, AK Parti hükümetinin küçük esnafa değer verdiğini ve parti olarak her zaman esnaf ve sanatkarların yanında olmaya devam edeceklerini söylediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇESOB Başkanı Recep Gür ise, AK Parti İl Başkanlığı bünyesinde Ahilik Esnaf Komisyonu gibi bir birimin olmasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Birlikte çalışmaktan da her zaman onur duyacağını söyledi.

Ziyarette ÇESOB Başkan Vekili Erdal Kolaylı, Birlik Yönetim Kurulu üyesi Nesimi Özkubat ile Dikiciler ve Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer de hazır bulundu.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ