logo

25 Ağustos 2018

AK Parti heyeti Oğuzlar Göletini inceledi

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan beraberinde AK Parti Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ile birlikte Oğuzlar’da ilçe bayramlaşma programı sonrası yapımı tamamlanan Oğuzlar Göletinde incelemelerde bulunarak, çevre ilçelerin su ihtiyacına katkı sunacak gölet hakkında bilgi aldı.

Burada Oğuzlar ilçesine bağlı Erenler Köyü Muhtarı Hüseyin Kula ve vatandaşların Kurban Bayramını kutlayan heyet, ikram ettikleri ayran ve çilek için teşekkür ettiler.

Köy Muhtarı Hüseyin Kula, “Köyümüze uğrayan AK Parti Çorum Milletvekillerine ve İl Başkanına devletimizin ve sizlerin yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve sizleri başımızdan eksik etmesin sizlerin sayesinde bugünlerimize hamd olsun köyümüzde konforlu bir yaşam içerisinde sürüyoruz” dedi.

Milletvekilleri de, yapılan her hizmetin halkın refah seviyenizi artırmak ve daha güzel yaşam sürmelerini sağlamak olduğunu belirterek, “Sizlerin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bizlere vermiş olduğu destek sayesinde bizler bu hizmetler gerçekleştiriyoruz. Bizler sizlerin gönlünde yer edinmişsek bizlere ne mutlu” diye konuştular.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ