logo

09 Haziran 2018

Alaca, CHP iktidarında hak ettiğini alacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız seçim çalışmaları kapsamında Alaca ilçesini ziyaret ettiler.

Milletvekili Adayları, CHP Alaca İlçe Başkanı İsmail Çimen ve CHP Alaca ilçe teşkilatı tarafından karşılandılar. CHP Alaca parti binası önünde davul ve zurna ile karşılanan CHP milletvekili adayları ve CHP heyeti daha sonra CHP Alaca parti binasında partililerle seçim üzerine istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıdan hemen sonra CHP Milletvekili Adayları Alaca esnafını ziyaret ettiler. Esnafın beklentilerini ve sorunlarını dinleyen CHP Milletvekili Adayları, 24 Haziran’dan sonra CHP iktidarında Alaca’nın devlet yatırımlarından payını alacağını ve artık üvey evlat muamelesi görmeyeceğini ifade ettiler.

Esnaf ziyaretlerinden sonra Alaca pazar yerinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Adayları, pazarcı esnafı ziyaret ettiler.. Pazarcı esnafını gezerek esnafın dertlerini dinleyen adaylar, pazarcı esnafı tarafından samimi bir şekilde karşılandılar. Pazar ziyaretlerinden sonra İmat Köyü, Alacahöyük ve Eski yapar köyünde seçim çalışmalarını sürdürdüler. CHP’liler köylerdeki seçim çalışmaları kapsamında, “Çiftçimiz köylümüz hiç merak etmesin mazot 3.00 lira olacak herkes ekecek biçecek üretim artacak” dediler.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ