logo

04 Haziran 2018

Aras: Asgari ücretten vergi alınmayacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, Sosyal Güvelik Kurumu İl Müdürlüğü, İŞKUR ve Türk Telekom İl Müdürlüğü ile YEPAŞ’ı ziyaret etti.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleriyle ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, bugün Gülabibey Mahallesi’nde bulunan bazı resmi kurumlarına ziyarette bulundu.

İlk olarak Türk Telekom Müdürlüğü’ne giden ve hem personelle, hem de kurum idarecileriyle görüşen Aras, daha sonra SGK İl Müdürlüğüne geçti. Burada da personellerle, ardından da İl Müdürü Duran Cesur ile görüşen Milletvekili Adayı Aras, partisinin sosyal güvenlik politikaları ve seçim beyannamesinde yer alan konular hakkında bilgileri paylaştı.

İŞKUR İl Müdürü Ali Şahan ve personelleriyle de tokalaşarak hal-hatır soran MHP Adayı Aras, Çorum Müzesi’nden sonra da YEPAŞ’a geçti.

Kurumlar arasında yer alan esnafları da ihmal etmeyen Aras, hem hayırlı işler temennisinde bulundu, hem de partisinin politikalarını anlatarak destek istedi.

MHP’nin 24 Haziran seçimleriyle ilgili seçim beyannamesinde yer alan konulardan bahseden Aras, asgari ücretten vergi alınmayacağını açıkladı. Ücretlilerin asgari ücret kadar gelirinin vergi dışı bırakılacağını da söyleyen Mehmet Akif Aras, 24 Haziran seçimlerinin her konudan çok önemli olduğunu da dile getirdi.

 

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ