logo

04 Haziran 2018

Aras, Boğazkale’de yoğun ilgiyle karşılandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, Boğazkale ilçesinde de yoğun bir ilgiyle karşılandı.

24 Haziran seçimleriyle ilgili çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren MHP Milletvekili Adayı Aras, bugün sabah saatlerinde Boğazkale İlçesi’ne gitti. İl Başkanı Arslan Kaynar, Milletvekili Aday Adayı Fikret Aktağ, Türk-Orman-Sen Şube Başkanı Necati Gül ve partililerle birlikte Boğazkale’de ilçe teşkilatı mensupları tarafından karşılanan Aras, teşkilat mensuplarıyla görüştü.

Ardından Boğazkale’de kurulan Pazar yerine gezen Aras, vatandaşlarla sohbet etti. İlçe halkına ve pazarcı esnafına Cumhur İttifakını anlatarak destek isteyen Aras’a halkın büyük ilgi gösterdiği görüldü.

Aras, daha sonra ise, Boğazkale Kaymakamlığı, Boğazkale Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ziraat Bankası’nı da ziyaret etti.

Aras, ziyaretler sırasında da hem seçim süreci ile ilgili, hem de ülkenin gündeminde yer alan diğer konularla ilgili fikir alışverişinde bulunarak, partisinin politikalarını anlattı.

KARGI, HAREKETE GEÇTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, Kargı ilçesinde de iftar programına katıldı.

Ülkü Ocakları tarafından organize edilen iftara MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, İl Başkanı Arslan Kaynar, Merkez İlçe Başkanı ve SKM Başkanı Ertuğrul Onan, Milletvekili Adayları Alparslan Karapıçak ve Alper Büker, Kamusen İl Temsilcisi Selim Aydın, Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Yavuz Ünlü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile ilçe halkının katılımı da yoğun oldu.

İftar programında açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayı Aras, ülkücülerin bu ülkenin çimentosu, harcı olduğunu belirterek, ülkenin her zaman olduğu gibi günümüzde de ülkücü iradeye büyük ihtiyacının olduğunu söyledi. Türkiye’de ayrıştırılan milleti birleştirecek tek gücün milliyetçi hareket olduğunu dile getiren Aras, 27. Dönem meclisinde Milliyetçi hareketin güçlü bir şekilde temsil edilmesinin, hem Türkiye için, hem de partileri için çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Aras, iftar programının ardından da ilçe esnafını ziyaret etti. Ziyaretler sırasında ilçe halkının büyük ilgisi ve teveccühü ile karşılaşan Aras, Cumhur İttifakını ve önemini anlatırken, hem Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a, hem de partilerine destek istedi.

Aras, ziyaretler sırasında MHP’nin esnaf ve küçük işletmeler için projelerinden de bahsetti. Vatandaşların çeşitli konularda taleplerini de alan Aras, gösterilen ilgiden memnun bir şekilde ilçeden ayrıldı.

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ