logo

05 Haziran 2018

Aras, Çorum için var gücüyle çalışacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmalarına gece-gündüz demeden aralıksız olarak devam ediyor.

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği genel seçimlerinden partisinin zaferle çıkması için yoğun bir tempoda çalışmalar yürüten Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, dün akşam da Karakeçili Mahallesi’nde bulunan bazı çay ocakları ve esnafları ziyaret etti.

Milletvekili Aday Adaylarından Ahmet Hattab İmal ile il ve merkez ilçe yöneticilerinin de yer aldığı ziyaretler sırasında vatandaşlarla hasbıhal eden Milletvekili Adayı Aras, hem partisinin seçim beyannamesinde yer alan konulardan bahsetti, hem de vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve partisine destek isteyen Aras’a vatandaşlarda desteklerini deklare ettiler. Gittiği her yerde olduğu gibi çay ocaklarında da vatandaşlardan tam destek sözü alan Mehmet Akif Aras, milletvekili seçildikten sonra Çorum’un her sorununun çözümü ve daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için var gücüyle çalışacağının sözünü verdi.

 

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ