logo

03 Haziran 2018

Aras, girmedik kapı sıkmadık el bırakmayacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmalarını Alaca’da sürdürdü.

24 Haziran seçimlerine yoğun bir tempoda hazırlanan MHP Adayı Aras, Milletvekili Aday Adayı Ahmet Anak ve bazı parti yöneticileriyle birlikte Alaıca ilçesini ziyaret etti. İlçede ilk olarak parti teşkilatlarıyla bir araya gelen Aras, yapılan ve yapılacak seçim çalışmaları hakkında istişare ve değerlendirmede bulundu.

Daha sonra ise ilçeyi gezmeye başlayan Aras, Alaca-Yozgat ve Alaca-Ziye yolunda bulunan esnafları tek tek ziyaret etti. Esnafların ilgisiyle karşılanan Aras, çeşitli konularda vatandaşların isteklerini dinlerken, Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Adayları için de destek istedi.

Aras, Alaca’da kaymakamlık, belediye başkanlığı, Türk Hava Kurumu Alaca İlçe Başkanlığını, Aşevi, Orman İşletme Şefliği, Ticaret Borsası, Mal Müdürlüğü, Ziraat Odası, Nüfus Müdürlüğü, Ziraat Bankası, İş Bankası, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Askerlik Şubesi Başkanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı da ziyaret etti.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ