logo

09 Haziran 2018

Aras: PKK ile FETÖ yerle yeksan olacak

Milletvekili Adayı Aras, seçim çalışmalarını gece-gündüz demeden aralıksız sürdürüyor…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, 24 Haziran’da PKK ve FETÖ’nün yerle yeksan olacağını söyledi.

Seçim çalışmalarına gece-gündüz demeden devam eden Milletvekili Adayı Aras, İl Başkanı Arslan Kaynar, Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan ve teşkilat mensuplarıyla birlikte esnaflarla buluşmayı sürdürdü. İftar sonrası Osmancık Caddesi, Fatih Caddesi, Akpınar Caddesi ve Yazı Çarşı civarında özellikle de kıraathaneler ve çay ocaklarını ziyaret ederek vatandaşlarla görüşen Milletvekili Adayı Aras, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı ve partisine destek istedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin, 24 Haziran’dan sonra tam olarak devreye gireceğini açıklayan Aras, yeni hükümet sistemiyle devletteki çatlak seslerin kesileceğini, istikrarın temin edileceğini belirtirken, “Milletimizin yüzü gülecek, huzur ve refah gelecektir” dedi.

Aras, “Kuvvetler ayrımı kalın çizgilerle güçlenecek, Yasama-Yürütme ve Yargı arasında kör dövüşü, anlaşmazlık, gelgitler bitecektir. Al Bayrak Sistemi olarak ifade ettiğimiz yeni hükümet yapısında; TBMM asli fonksiyonu icra edecektir. Hükümet seri ve etkili kararlar alacak, tıkanma, kriz ve kargaşa en aza çekilecektir. Yargı ise hem bağımsız hem de tarafsız olacaktır” ifadelerini dile getirdi.

İnce İnce yıkım ve yozlaşma siyaseti yapanların hezimetle tanışacaklarını kaydeden Aras, “PKK ve FETÖ yerle yeksan edilecektir. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kazanacaktır. 24 Haziran’da Cumhur İttifakı kazanacaktır” açıklamasında bulundu.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ