logo

21 Haziran 2018

Aras’tan Esnaf Kefalet’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti.

24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimleriyle ilgili hazırlıklarını sürdüren MHP Adayı Aras,  Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne ziyarette bulundu.

Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek, Yönetim Kurulu üyeleri ve kooperatif yöneticileri tarafından karşılanan Aras,  kooperatif ve esnafın genel durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Partisinin esnafa yönelik seçim beyannamesinde yer alan konular hakkında paylaşımda bulunan Milletvekili Adayı Aras, esnafın vergi ve prim yükünün hafifletileceğini ifade etti.  Esnafı yok eden AVM ve Zincir marketler ile belediye işletmelerine yönelik tedbirlerin de alınacağını anlatan Aras, esnaf ve sanatkarların geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanınacağını söyledi.

Ekonominin ihtiyacı olan alanlarda yapısal ve köklü reformları biran önce hayata geçireceklerini vurgulayan milletvekili adayı Aras,  esnafın ve sanat sahiplerinin mesleki faaliyetlerini geliştirmelerini sağlamak, müşterek ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışan kurumları yakından takip ettiğini ve bunlardan birinin de esnaf kefalet kooperatifi olduğunu dile getirdi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, MHP Milletvekili Adayı Aras’a başarılar diledi.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ