logo

Aras’tan hastane personeline ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, sağlık çalışanlarına da yıpranma payı verileceğini açıkladı.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerine yoğun bir tempoda hazırlanan MHP Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, girmedik kapı, sıkmadık el bırakmamak için gece-gündüz çalışıyor.

Milletvekili Adayı Aras, İl Başkanı Arslan Kaynar ve parti yöneticileri ile birlikte Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni de ziyaret etti. Hastane yöneticisi Dr. Çağatay Evrim Afşarlar ile makamında görüşen Milletvekili Adayı Aras, daha sonra da hastane idari birimlerini gezerek personellerle bir araya geldi. Çalışanlara hal-hatır soran ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Adayı Aras, partisinin sağlık politikası ve özellikle de sağlık çalışanlarına yönelik planlarından bahsetti.

MHP’nin seçim beyannamesinde sağlık çalışanlarına yıpranma payı hakkı verilmesinin de bulunduğunu dile getiren Aras, insan hayatıyla ilgili çok önemli bir görevi yerine getiren sağlık çalışanlarının hakların en büyüğünü hak ettiklerini söyledi. Yardımcı sağlık personelinin istihdamının yaygınlaştırılacağının da altını çizen Milletvekili Adayı Aras, personellerden 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakında yer alan MHP’ye destek istedi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ