logo

17 Mayıs 2018

Armina Otel yenilenen yüzüyle hizmette

Çorum’un ilk ve tek termal oteli Armina Termal Otel yenilenen yüzüyle hizmet vermeye başladı. Armina Termal Otel Genel Müdürü Kadir Çakılcıoğlu, basın mensupları ile bir araya gelerek yeni dönemde hedef ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Çakılcıoğlu, yeni ismiyle Armina Termal Otel’in hizmet vermeye başladığını dile getirerek, Çorum’un ilk ve tek termal oteli olduklarını ve ileriye dönük olarak daha kapsamlı değişikliklerin olacağını söyledi.

ÇORUMLULAR HOŞÇA VAKİT GEÇİRECEK

Çorum halkına daime en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarının altını çizen Çakılcıoğlu, düğün salonu konusunda çalışmaların sürdüğünü baştan aşağı yenilenecek salonlarının da en kısa zamanda hizmete gireceğini söyledi

Otellerinde en çok tercih edilen aquapark ile Çorumluların hoş vakit geçirdiğini geniş kapsamlı fitness salonlarının bulunduğunu dile getiren Çakılcıoğlu, ayrıca profesyonel hocalar eşliğinde yüzme kurslarının da verileceğini ifade etti.

TERMAL TURİZMİNDE ÇORUM’U TEMSİL EDİYORUZ

Termal ve aquapark sularının sürekli yenilendiğini ve vücut ısısına yakın bir sıcaklığın olduğunu kaydeden Çakılcıoğlu, otellerinini 65 oda ve 150 yatak kapasiteli olduğunu belirterek, “Termal turizminde Çorum’u temsil ediyoruz. Diğer tesislerle mücadele ederek ulaşabildiğimiz her yere ulaşmaya gayret gösteriyoruz. Termal turizmini harekete geçirmek için dışarıdan gelen misafirlerimizi otelimizde ağırlayarak Çorum’un tanıtımı için de geziler düzenliyoruz” dedi.

RAMAZAN AYINA HAZIRIZ

Armina Termal Otel Genel Müdürü Kadir Çakılcıoğlu, yıl boyunca kişi başı 100 bin kişinin otellerine giriş çıkış yaptığını belirterek, bu rakamın küçümsenemeyecek bir rakam olduğunu ve daha da artırmak için mücadele edeceklerini söyledi.

Ramazan ayında da en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını dile getiren Çakılcıoğlu, “Ramazan ayında profesyonel ekiple en iyi hizmeti vermeye hazırız. Toplu rezervasyonlarda indirimler mevcut. Ayrıca ramazan ayı boyunca semazen ve ilahi organizasyonları otelimizde mevcut olacak. Otelimizde sahura kadar açık büfemizde faaliyette olacak” dedi.

Çakılcıoğlu, yeni yüzüyle Armina Termal Otel’in Samsun yolu üzerinde bulunduğunu ve rezervasyonlar için de (0.364) 777 12 99 nolu telefondan irtibata geçilebileceğini sözlerine ekledi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ