logo

29 Mayıs 2019

ASKF’den Özcan’a kutlama ziyareti

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Çorum yönetimi, Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Kulüp tesislerinde gerçekleşen ziyarette, ASKF İl Başkanı Sefer Kurtaran ile diğer Yönetim Kurulu üyeleri de yer aldı. Sportif Direktör Hamit Işık ve Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın ve Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Ercan’ın da hazır bulundukları ziyarette, ASKF İl Başkanı Sefer Kurtaran, 24 Mayıs’ta Adana’da oynanan final maçını kazanarak Yeni Çorumspor’un isminin 2. Lig’e yazdırılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bu şampiyonluğun Çorum adına son derece önemli bir başarı olduğunun altını çizen Kurtaran, “Yıllardır özlemini çektiğimiz şampiyonluğun yaşanmasında emeği geçen başta Kulüp Başkanı Sayın Fatih Özcan bey olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz. Bizler bu başarılar devamının geleceğine yürekten inanıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte takımımızı çok daha iyi noktalarda göreceğiz” dedi.

Kulüp Başkanı Fatih Özcan ise, bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ASKF İl Başkanı Sefer Kurtaran ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ