logo

07 Ağustos 2018

Ateş: Çorum’a zarar verenler rahat uyuyamayacak

Bir dönem Çorum Belediyesi’nde görev yapan ve 2014 yılından bu yana hayatını Avustralya’da sürdüren Ünal Ateş, “Bundan sonra güzel ülkeme, güzel şehrim Çorum’a zarar veren hiç kimse rahat uyuyamayacak” dedi.

Kişisel sosyal medya hesabı Facebook üzerinden açıklamada bulunan Ateş, “Artık sözün bittiği yerdeyiz” diyerek, şu ifadeleri kullandı:

“Çorum siyasetinde uzun yıllar gece gündüz demeden çalıştım ve birilerine gözümü kırpmadan hizmet ettim. Sonuç ortada bu vefasız hayırsız menfaatçi adamlar yüzünden vatanımdan kilometrelerce uzakta yaşamak zorunda kaldım. Artık SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ. Bundan sonra güzel ülkeme, güzel şehrim Çorum’a zarar veren hiç kimse rahat uyuyamayacak.

Kendi pisliklerini örtbas etmek için dedikodu çıkaranlar, yalan bilgilerle şahsımı kötülemeye çalışanlara kabuslar gördürecek bilgileri paylaşmanın zamanı geldi artık. Kimler ne paralar yedi? Kimler kimleri sattı? Kimler hangi koltuklara nasıl geldi? Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler.

Gelecek haftayı bekleyin…”

Çorum kamuoyu ise Ünal Ateş’in yapacağı açıklamaları merakla bekliyor.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ