logo

16 Mayıs 2018

Bahçeli’de internetten alışveriş imkanı

Çorum’un önde gelen zincir marketlerinden Bahçeli Gıda, müşterilerine internet ortamında alışveriş imkanı sundu. Artık evden, işyerinden, internetin olduğu her yerden alışverişlerinizi markete gitmeden aynı fiyata yapabileceksiniz.

Bahçeli Gıda Şirket Müdürü Yücel Şen, Çorum merkezde ikamet eden vatandaşların faaliyete geçirdikleri www.marul.com ve www.bahceligida.com web siteleri üzerinden en az 75 TL tutarında olmak kaydıyla on-line alışveriş yapılabileceklerini kaydetti.

Siparişlerin her gün 10.00-16.00 saatleri arasında alındığını ve sadece Çorum merkezle sınırlı olduğunu ifade eden Şen, teslimatın ise en geç 2 saat içerisinde yapılacağının garantisini verdi.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

İnternet üzerinden tamamen güvenli bir alışveriş olanağı sunduklarını dile getiren Yücel Şen, “Siparişleriniz sistem üzerinde onaylanınca sistem üye kaydınızdaki mail adresinize bildirim mesajı göndermektedir. Tamamen güvenli bir alışveriştir. Kredi kartı bilgisi sormadan kapıda ödeme yöntemiyle alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Siparişe başlarken kredi kartı ya da nakit şeklinde ödeme türünü seçmeniz yeterlidir. Ödeme kredi kartı ile yapılacaksa servis personelimiz pos cihazı ile kapıda ödeme alacaktır” diye konuştu.

ALO SİPARİŞ HATTI VE RAMAZAN ÇEKİ

Şirket Müdürü Yücel Şen, (0.364) 221 85 55 numaralı Alo Sipariş Hattı’ndan da sipariş kabulüne başladıklarını ifade etti. Yücel Şen ayrıca, Ramazan ayı dolayısıyla hediye çeki satışlarına başladıklarını belirterek, bu yıl 25, 50, 75 ve 100 TL olmak üzere 4 farklı hediye çeki hazırladıklarını sözlerine ekledi.

Bu arada www.bahceligida.com web sitesi üzerinden de canlı yardıma bağlanarak, şikayetlerinizi anında bildirme imkanına da sahipsiniz.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ