logo

10 Nisan 2018

Başkan Gül muhtarlarla istişare yaptı

Belediye Başkanı Zeki Gül, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, Çorum Belediyesi tarafından mahallelerde devam eden ve yeni yapılacak çalışmalar hakkında muhtarlarla istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Zeki Gül, Çepni Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahinbaş’ı, Kunduzhan Mahallesi Muhtarı Kadir Akçal’ı, Çöplü Mahallesi Muhtarı Yılmaz Kılcı’yı, Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun’u ve Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker’i ziyaret etti.

Başkan Gül, muhtarların mahalleleri ile ilgili talep ve önerilerini dinleyerek kendilerine Çorum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırım ve projeler hakkında bilgi verdi. Muhtarların taleplerini yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Mahalle veya köyde, devletimizin tüm kurumlarını temsil eden, her fırsatta bir araya gelerek vatandaşlarımızın sorunlarına birlikte çözüm ürettiğimiz, şehrimizin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yaptığımız muhtarlarımızla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde diğer mahalle muhtarlarımıza ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

Ziyarette, Belediye Başkanı Zeki Gül’e Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan ve Özel Kalem Müdürü İrfan Yiğit eşlik etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ