logo

17 Ağustos 2018

Başkan Gül’den Hayvan Pazarı ziyareti

Belediye Başkanı Zeki Gül, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Hayvan Pazarında incelemede bulundu, esnafla sohbet ederek, taleplerini dinledi.

Yapımı tamamlanarak bu yıl hizmete giren, Çorum’u bölgesel bir pazar haline getirecek olan yeni Hayvan Pazarında incelemede bulundu. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Gül, taleplerini dinledi. Satıcılar, modern hayvan pazarından ve imkanlardan memnun olduklarını ifade etti. Hayvan Tüccarı Adil Alıcı, Türkiye’nin her yerini gezdiğini böyle bir hayvan pazarını hiç bir yerde görmediğini ifade etti. Alıcı, hayvan pazarında ki bütün imkanlardan çok memnun olduklarını belirterek Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.

HAYVAN PAZARINA OTOBÜS SEFERİ

Kurban Bayramı yoğunluğunun yaşandığı bu günlerde satıcılar, vatandaşların hayvan pazarına ulaşımda sorun yaşadığını dile getirerek otobüs seferi istedi. Başkan Gül, bu talebe anında cevap verdi.

Otobüs seferleri 18.08.2018 Cumartesi Günü sabah saat 08.00’de Saat Kulesi meydanından başlayacak ve 20 Ağustos 2018 tarihi Arefe Günü de dahil olmak üzere üç gün düzenli olarak 08.00, 10.00, 12.00, 14.00 saatlerinde hareket edecek. Hayvan Pazarına giden otobüslerde akıllı kart kullanılamayacak gidiş ve dönüşler sadece jetonla yapılabilecek.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ