logo

16 Ağustos 2018

ÇESOB Başkanı Gür, sözünde durdu

ÇESOB Başkanı Recep Gür, Osmancık ve Kargı’ya çıkarma yaptı…

 Birlik Başkanı seçilmesi halinde ÇESOB’un Aylık Yönetim Kurulu Toplantılarını her ay bir ilçede yapma sözü veren Recep Gür, bu sözünde durdu ve ilk ilçe toplantısını Kargı’da gerçekleştirdi.

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür beraberinde Birlik yöneticileri ve Oda Başkanları ile birlikte Osmancık ve Kargı’ya çıkarma yaparak, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu ve Birliğin Aylık Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan Gür, ilk olarak Osmancık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Aker’i ziyaret ederek, Aker ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra Osmancık Emniyet Müdürlüğü’ne geçen Gür ve beraberindekiler, burada İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun’la bir süre sohbet ederek, emniyet güçleriyle her zaman gurur duyduklarını söyledi.

Ardından Halk Eğitim Merkezi’nde devam eden ve İş-Kur ve ÇESOB aracılığıyla organize edilen Girişimcilik Kursu’nu ziyaret eden Birlik Başkanı Recep Gür, burada genç girişimcilere nasihatlerde bulundu. Girişimcilerden ülke ekonomisine faydalı işler yapmalarını isteyen Gür, devletin KOSGEB aracılığıyla girişimcilere olan desteklerini anlatarak, ÇESOB olarak her zaman girişimcilerin yanlarında olmaya devam edeceklerini ve onların sorunlarını hiçbir zaman gözardı etmeyeceklerini kaydetti ve “Destek devletten, bilgide bizden” dedi.

Kurs ziyaretinin ardından Birliğin Aylık Yönetim Kurulu Toplantısı için Kargı’ya geçen Recep Gür ve beraberindekiler burada da Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Daha sonra Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Helvacı’yı ziyaret eden Recep Gür, Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fevzi Bilgin ile Kargı Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Orhan Camcı’yı ziyaretinin ardından ise Birlik Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu üyeleri ve bazı İl ve İlçe Esnaf Odası Başkanları ile birlikte 15 gündem maddesinden oluşan Aylık Yönetim Kurulu Toplantısı’nı yaparak, ilçede hoş bir seda bıraktı.

Bu arada toplantı sonunda ise Girişimcilik Kursu Eğitmeni Eşref Burçin Özsaçmacı tarafından da Birlik Yöneticileri ve Oda Başkanlarına proje hazırlama konusunda brifing verildi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ