Başkan Şahiner, Meclis üyelerini tanıttı

27 Şubat 2019 - 10:41

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, Belediye ve İl Genel Meclis üyesi adaylarını tanıttı.

“Biz hep birlikte Sungurluyuz” diyen Şahiner, “Aziz Sungurlulu hemşehrilerim; 31 Mart yerel seçimlerinde Sadece İYİ Parti’lilerden oy istemiyoruz. Kökü mazide olan Demokrat Parti’nin kıratının süvarilerinden, Necmettin Erbakan’ın mücahitlerinden, Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşlarından, Bülent Ecevit’in güvercinlerinden, Başbuğ Alparslan Türkeş’in bozkurtlarından da oy istiyoruz” dedi.

“Önümüzde son derece önemli bir seçim var” diyen Şahiner, “Herkesin oyunun farkına varması gerektiğini düşünüyorum. Bu gün hepimiz aynı duygular içindeyiz ki Sungurlu’nun geleceği için bir aradayız. Aynı noktada beyinlerimiz, ruhlarımız kalplerimiz birleşiyor” diye konuştu.

Belediye Meclisi Üyesi Adayları şöyle: “Bahri Sezen, Mesut Ösaray, Tevfik Akyüz, İsmet Gülünay, Ali Keçelioğlu, Ömer Taştemur, Hüsamettin Karatekin, Seyit Uzel, Bekir Bozduman, İsmail Pozan, Adem Karımış, Ayhan Baranlıoğlu ve Yasin Şakar. Kontenjan: İbrahim Bağıröz ve Yılmaz Çağlayan.”

İl Genel Meclis Üyesi Adayları ise şöyle: “Ercan Şahin, Bülent Ersan ve İbrahim Karık.”

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

corumpost.com, 10 Mayıs 2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Sitemiz İHA abonesidir. Tüm hakları saklıdır.