logo

25 Temmuz 2018

Belediye çok sayıda arsayı satışa çıkardı

Çorum Belediyesi tarafından şehrin çeşitli bölgelerinde yer alan 15 arsa ve 7 katlı konut arsası satışa çıkartıldı.

Çorum Belediyesi Basın Birimi’nden yapılan açıklamaya göre şehrin bazı bölgelerinde yer alan ve mülkiyeti Çorum Belediyesine ait olan 15 adet ihale ile satışa çıkartılacak. Açıklamada, “Mülkiyeti belediyemize ait olan 15 adet arsa açık teklif artırma usulüne göre satışa çıkartılacaktır. Ayarık mevkiinde 4, İbrahim Çayırı mevkiinde 2, Ulukavak mahallesinde 1, Tepecik mevkiinde 1, Gülabibey mevkiinde 7 olmak üzere toplam 15 arsa satışa çıkartılmıştır. 31 Temmuz Salı günü saat 14.30’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ihaleye katılmak isteyenler ihale dosyasını İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden alabilirler” ifadeleri kullanıldı.

7 KATLI KONUT ARSASI SATIŞA ÇIKIYOR

Çorum Belediyesi tarafından ayrıca 7 katlı konut arsası olarak işaretli alan satışa çıkartıldı.

Çorum Belediyesi Basın Birimi’nden yapılan açıklamaya göre mülkiyeti Çorum Belediyesi’ne ait Mimar Sinan bölgesinde bulunan 7 katlı konut arazisi olarak işaretli olan arsa satışa çıkartıldı.

Açıklamada, “2886 sayılı devlet ihale kanununun 35/A maddesine istinaden mülkiyeti Çorum Belediyesi’ne ait olan Gülabibey Mahallesi 19-K-4-B pafta, 4726 ada ve 1 parselde bulunan 6657 metre kare arsa kapalı teklif artırma usulüne göre satışa çıkartılmıştır. 7 katlı konut arazisi olarak işaretli arsayı satın almak isteyen istekliler ihale şartnamesini Çorum Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden temin edebilirler. İhale 26 Temmuz Perşembe günü saat 14.30’da Çorum Belediyesi 5. katta bulunan ihale salonunda gerçekleştirilecektir” denildi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ