logo

01 Mayıs 2018

Belediyespor’un Genel Kurul tarihi belli oldu

Çorum Belediyespor Yönetim Kurulu, 25 Mayıs 2018 tarihinde Olağanüstü Genel Kurula gitme kararı aldı. Kongrede mevcut Başkan Ömer Balaban aday olmayacak.

Kulüp Başkanı Ömer Balaban, hafta sonu oynanan Kızılcabölük maçı sonrasında Yönetim Kurulu olarak toplandıklarını ve kulübün geleceği ile ilgili önemli bir karar aldıklarını söyledi. Yönetim Kurulu toplantısında sezon sonu yapılacağına daha önce karar verilen olağanüstü genel kurul tarihini netleştirdiklerini açıklayan Başkan Ömer Balaban, genel kurulun 25 Mayıs 2018 Cuma günü toplanacağını duyurdu. Balaban, genel kurulun yer ve saatinin ise önümüzdeki günlerde kesinleşeceğini de sözlerine ekledi.

Yeni sezonda kulüp başkanlığına aday olmayacağını daha önceden kamuoyuna açıkladığının altını çizen Balaban, geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte her türlü desteğe hazır olduğunu ifade etti. Kırmızı-siyahlı renklere gönül vermiş birisi olarak yeni oluşturulacak olan yönetime şimdiden başarılar dilediğinin altını çizen Balaban, “Çorum sevdalısı biri olarak bizim renklerimizin Kırmızı-Siyah olduğunun bilinmesini istiyorum. Dün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de maddi ve manevi üzerime düşen ne varsa yapmaya hazırım. Yeni oluşturulacak olan yönetime şimdiden başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ