Besi Döner’den araba kazanma şansı

12 Haziran 2019 - 10:08

Çorum’un köklü firmalarından Karaoğlan Balık ve Karpuz, 6 noktadaki iş yerlerine kendi markası Besi Döner’i de ekledi. Besi Döner, Hürriyet Meydanı 4. Sokak’ta hizmete girdi.

Besi Döner Sahibi Mehmet Odabaş, Besi Döner tadan müşterileri arasında yapılacak çekilişle bir kişiye 2019 model sıfır kilometre Toyota Yaris otomobil hediye edeceklerini söyledi. Odabaş, bu süreçte her 50 liralık alışverişi dolduran müşterilerine bir kura numarası verileceğini kaydetti.

Çorum’un sağlıklı et üreten önemli merkezlerden biri olduğunu, etlerini ‘Çorum’un Etçisi’ olarak bilinen Nevzat Kaya’dan aldıklarını anlatan Odabaş, “Dönerimizi, mezbahada hijyenik koşullarda kesimi yapılan dana budundan yapıyoruz. Bazı dönerlerde iç yağ kullanılır, biz Balıkesir’den getirdiğimiz kuzu kuyruk yağını kullanıyoruz. Dolayısıyla, bizim dönerimizin donması söz konusu değil. Kuzu kuyruk yağının maliyeti etle aynıdır. Bu, kalitemizin bir göstergesidir. Yağ oranı da asla yüzde 15’i geçmez” dedi.

Çorum’un öz evladı ve köklü firması olarak, işlerini severek ve büyük bir özveriyle yaptıklarını vurgulayan Mehmet Odabaş, kendi markaları olan Besi Döner’i zaman içinde büyüteceklerini de sözlerine ekledi.

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

corumpost.com, 10 Mayıs 2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Sitemiz İHA abonesidir. Tüm hakları saklıdır.