logo

27 Şubat 2019

Bir dokundu bin ah işitti

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, Çarşamba Pazarı’nı gezdi.

31 Mart 2019 tarihlinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca ve parti yöneticileriyle birlikte Çarşamba Pazarı’nı ziyaret etti. Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyerek, hal-hatır soran Başkan Adayı Terlemezoğlu,  pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da görüştü.

Hem pazardaki fiyatlar konusunda, hem de Çorum’un genel sorunların hakkında vatandaşların taleplerini dinleyen Terlemezoğlu, pazar esnafına bir dokundu bin ah işitti. Esnaflar, Çarşamba Pazarının üzerinin açık olmasından dolayı özellikle soğuk ve yağışlı havalarda mağdur olduklarını dile getirdiler.

Vatandaşların ve pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, gelen talepleri tek tek not alarak başkan seçilmesi halinde belediyeyi beraber yöneteceklerini söyledi.

Çarşamba Pazarı ziyaretinin ardından Terlemezoğlu, Bakırcılar Arastasındaki esnafı da ziyaret ederek, buradaki esnafa da hayırlı işler diledi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ