logo

01 Ocak 2019

BJK Derneği yeni yerinde hizmete hazırlanıyor

Çorum Beşiktaşlılar Derneği yeni yerinde hizmete hazırlanıyor.

Gazi Caddesi üzerinde bulunan Dernek Merkezi Üçtutlar Caddesi üzerinde bulunan Hazal Ekmek Fabrikası karşısında 3 katlı binada hizmete açılacak olan Çorum Beşiktaşlılar Derneği merkezinde çalışmalar devam ediyor.

Dernek Başkanı İsmail Ateş, dernek merkezinin 3 kat ve 300 m2 kapalı alanı bulunduğunu ilk katta storenin yer alacağını maç günlerinde ise burada taraftarların maçları izleyeceğini söyledi. İkinci katta ise bayan taraftarlarında rahat maç izlemesi için ayrı bir bölüm olacağını belirten Ateş, üçüncü katta ise idari bölümün yer aldığını ifade etti.

Yeni dernek binasının tadilatının devam ettiğini belirten Başkan Ateş, ligin ikinci yarı maçlarında derneğin yeni yerinde üyelerin hizmetine açılacağını sözlerine ekledi ve tüm taraftarları lokallerine davet etti.

YARDIM EDİLEN OKUL SAYISI 500’Ü GEÇTİ

Çorum Beşiktaşlılar Derneği tarafından başlatılan 1903 Okulu Yardım Kampanyasında ulaşılan okul sayısı 500’ü geçti. Dernek Başkanı İsmail Ateş, Mart ayına kadar devam edecek bu kampanyaya tüm Çorumlulardan destek beklediklerini söyledi.

Ateş, dernek olarak bu kampanyada kesinlikle para kabul etmediklerini hayırseverlerin alacakları kırtasiye malzemesi, kışlık giyim malzemelerini derneği teslim edebileceklerini belirterek, “Şunu asla unutmayalım yardımın rengi olmaz. Bu kampanya’ya Türkiye’nin dört bir yanından her kulüp taraftarlarından destek geliyor. Ancak organizeyi yapan Çorum olarak kendi şehrimizden gereken desteği gördüğümüzü söyleyemem. Gerçekten olaya sahip çıkan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu desteğin dahada artmasını istiyor ve bekliyoruz. Bu bir iyilik hareketidir ve bizde buna öncülük eden bir dernek olarak hayır sever Çorumluları bu organizeye katkı vermesini bekliyoruz” dedi.

İsmail Ateş, bu iyilik hareketine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın da forma spor malzemeleri ve kırtasiye malzemeleri katkısında bulunduğunu ve kulüp olarak yaptıkları bu yardımdan dolayı kendisine teşekkür etti.

Öte yandan Çorum Beşiktaşlılar Derneği tarafından başlatılan 1903 Okula Yardım Kampanyasına Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman da sosyal medya üzerinden destek verdi. Orman, herkesi Çorum Beşiktaşlılar Derneği’nin kampanyasına destek olmaya davet etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ