logo

11 Ağustos 2018

Bol çeşit, uygun fiyat bu mağazada

Evlenecek ve evini yenileyecek olanlar için Çoban Mobilya’da bol çeşit ve uygun fiyat bir arada. Murat Çoban’ın sahibi olduğu 3 kattan oluşan mağazada bir evin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamanız mümkün.

Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 90 ve yine Mehmet Akif Ersoy 1. Cadde No: 13 adreslerinde bölge halkına 2 şubeyle hizmet veren Çoban Mobilya’da beyaz eşyadan ankastreye, küçük ev aletlerinden yemek, yatak ve oturma odasına, halıdan kanepe çeşitlerine yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLERDE YÜZDE 15 İNDİRİM İMKANI

Kalite ve güler yüzden asla taviz vermeyen Çoban Mobilya Sahibi Murat Çoban, bölge sakinlerinin mağazalarına olan güveninden son derece memnun kaldıklarını ifade ederek, kendilerinin de müşteri memnuniyetinden asla taviz vermediklerini söyledi.

Mağazalarının 3 kat ve 750 metrekare gibi geniş bir alandan oluştuğunu belirten Çoban, müşterilerine tüm ürünlerde yüzde 15 indirimin yanı sıra tüm kredi kartlarına da taksit imkanı sunduklarını kaydetti.

Özel ölçü kanepe, koltuk ve köşem siparişi de aldıklarını ve ankastre ürünlerde de kampanya olduğunu dile getiren Çoban, tüm Çorum halkını mağazalarına beklediklerini sözlerine ekledi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ