logo

19 Haziran 2018

Çaylaaaaaar Ahmet vekilden

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, vatandaşlara kendi elleriyle çay ikram etti. Vatandaşlar ise,“Hep böyle isteriz” diyerek, Ceylan’ın bu hareketini takdir etti.

Milletvekili Ceylan, İl ve İlçe Teşkilat üyeleri ile birlikte Aşağı Sanayi ve Osmancık Caddesi esnafını ziyaret etti. Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretlerde esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Ceylan, her zaman esnafın yanında olduklarını ve sıkıntıları çözeceklerini söyledi.

Ziyaretlerde bir çay ocağına giren Milletvekili Ceylan, vatandaşlara kendi elleriyle çay ikram etti. Milletvekili Ceylan’ın bu davranışı vatandaşların hoşuna giderek, “Hep böyle isteriz” diyerek, memnuniyetlerini ifade ettiler.

Siyasetçilerin her zaman halk gibi yaşamasının gerekli olduğunu söyleyen bazı esnaflar, bu noktada Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı takdir ettiklerini de söylediler.

Bir esnaf ise 24 Haziran’da AK Parti’nin sandıktan büyük bir oy oranı ile birinci çıkacağını belirterek, “Boşunuza kendinizi yıpratmayın, 24 Haziran’ı bayram yapacağız” demesi üzerine Milletvekili Ceylan ise, “Biz Milletimiz ve vatanımız için çalışıyoruz. Çünkü bize bizden başka dost yok, başka gidecek memleketimiz de yok. O yüzden bir ve diri olmalıyız. Bizi yıkmalarına asla izin vermemeliyiz” diyerek cevap verdi.

Milletvekili Ceylan ve beraberindekiler daha sonra seçim çalışmalarına Osmancık Caddesi ile devam etti. Osmancık Caddesi ziyaretinde ise bir esnaf Milletvekili Ceylan’a, Çorum’dan kopmadığı için teşekkür ederek, gül hediye etti.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ