logo

16 Nisan 2018

Ceylan: Çorum’a bir gün mutlaka uçak inecek

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bir gün mutlaka Çorum’un da müstakil havaalanının olacağına inancının tam olduğunu söyledi.

Ceylan, Habercim 19’dan Gülesin Ağbal’la yaptığı röportajda, Çorum’un geleceği ile ilgili soruları içtenlikle ve samimiyetle yanıtladı.

Milletvekili Ceylan, Ağbal’ın, “Çorum olarak genelde yaşadığımız şöyle bir şey var. 3 vekilimiz var, mesela havaalanı konusunda farklı düşüncelere sahipler. Biri müstakil havaalanı dedi, biri Merzifon’u adres gösterdi. Teşkilat, belediye başkanı, milletvekilleri arasında zaman zaman yaşanan fikir ayrılığı Çorum’a negatif yansıyor. Çorum tüm gücüyle bir hedefe kilitlenemiyor. Bunu neye bağlıyorsunuz?” Sorusuna şöyle cevap verdi:

ÇORUM’A UÇAK BİR GÜN MUTLAKA İNECEK

“Sonuçta herkesin kendine göre bir fikri var. Onların düşüncelerine ben yorum yapamam. Biri ‘müstakil’ der, biri ‘Merzifon yetiyor’ der. Ama ben şunu söyleyeyim, Allah bize bir gün gösterecek, Çorum’a uçak inecek. Müstakil havaalanımız olacak inşallah. Ben buna eminim.

Ama işte bu arada zaman kaybı yaşanıyor, üniversitede olduğu gibi. Ben çok uzun da süreceğini tahmin etmiyorum. Çorum’a mutlaka uçağı indireceğiz. Ben buna inanıyorum.”

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ