logo

Ceylan, İskilip ve Uğurludağ’da seçim startını verdi

AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, İskilip ve Uğurludağ ilçelerinde coşkuyla karşılandı.

AK Parti İl ve Merkez İlçe Teşkilatı tarafından 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında hafta sonu İskilip ve Uğurludağ da miting havasında bir toplantı gerçekleştirildi.

İlginin yoğun olduğu toplantılara katılan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, ilçe halkı ve partililer tarafından sevgi seli ile karşılandı.

Her iki ilçede de partililere hitaben bir konuşma yapan Ceylan, “Bu coşku ile birlikte 31 Mart’ta da sandıkları patlatacağız” dedi.

İlçelerin AK Parti ile geliştiğini ve gelişmeye de devam edeceğini kaydeden Ceylan, “Bizim hizmet anlayışımız da insan vardır. Tüm hizmetlerimiz de olduğu gibi belediyecilikte de önceliğimiz sizlersiniz. Sosyal belediyecilik alanında Türkiye’de olduğu gibi Çorum ve bu güzel ilçelerimizde de güzel çalışmalara imza attık. İlçelerimizde yaptığımız hizmetler bunun bir göstergesidir. Bu hizmetlerimizin devam etmesi için 31 Mart’ta sandıkları, bir diğer seçimden daha üstün bir oy alarak yeniden zaferle taçlandıracağız” şeklinde konuştu.

İskilip ve Uğurludağ da seçim çalışmalarını başlattıklarını vurgulayan Ceylan, “Gece gündüz demeden çalışarak bu hizmetlerimizi halkımız ile paylaşmalıyız. Seçimlere kısa bir süre kaldı. Unutmayın yerelde iktidar olmadan genelde iktidar olunmaz. Siz ilçe halkımıza ve partililerimize güveniyorum. Bu seçimde de yeniden alacağımız zafer ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olacağız” diye konuştu.

Uğurludağ’a konut müjdesi

Uğurludağ halkına birde müjde veren Ceylan, Uğurludağ’ı yeniden yapılandırdıklarını, 12 milyonluk konutlar inşa ettiklerini kaydederek, “Bu ne demek oluyor yemezsen yedirmezsen millete hizmet ediyorsun. Bu konutlar bitsin, yine nereye isterseniz aynı şekilde oraya da bir konut inşa etme sözünü veriyoruz” diye konuştu.

Her iki ilçe ziyaretinde de özellikle çocuk ve yaşlılar ile yakından ilgilinen Ceylan, “Çocuklarımız bizlerin ve ülkemizin geleceğidir. Yaşlılarımız ise bizleri geçmişidir. Onların birikimleri ve tecrübeleri bizler için önemlidir. Hükümet olarak bunun bilincindeyiz. Bu bilinçle her zaman çocuk ve yaşlılarımızı destekledik ve desteklemeye de devam ediyoruz” dedi.

Her iki ilçede düzenlenen toplantılara Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu ile birlikte İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, SKM Başkanı Murat Günay, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur da eşlik etti.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ