logo

CHP, Çorum’da STK’ların nabzını yokladı

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender ve CHP Basın Sorumlusu İlhami Türksal, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Çorum Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler.

CHP Heyetini Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat karşıladı. Ziyarette konuşan CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Genel Merkezi tarafından 81 ilde ekonomik kriz ve krizin etkilerini araştırmak üzere komisyonlar kurulduğunu, Çorum’daki ekonomik kriz ve etkilerini araştırmak üzere CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve kendisinin görevlendirildiğini söyledi.

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ise, yaşanan ekonomik krizin çorumda etiklerini ve Çorumlu üreticinin beklenti ve sorunlarını rapor halinde CHP Genel Merkezine ileteceğini dile getirdi.

Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat da, yaşanan ekonomik kriz ve Çorum’da üreticilerin durumu ve beklentileri hakkında CHP heyetine kapsamlı bilgi verdi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ