logo

CHP heyeti esnafın sorunlarını dinledi

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender ve CHP Basın Sorumlusu İlhami Türksal, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında ÇESOB’u ziyaret ettiler.

CHP Heyetini ÇESOB Başkanı Recep Gür ve meslek oda başkanları karşıladı. CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ziyarette, CHP Genel Merkezi tarafından 81 ilde ekonomik kriz ve krizin etkilerini araştırmak üzere komisyonlar kurulduğunu, Çorum’daki ekonomik kriz ve etkilerini araştırmak üzere CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve kendisinin görevlendirildiğini söyledi.

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ise, Çorum’da esnafın durumunu açılan ve kapanan iş yeri sayısı ve esnafın sorunlarını, beklentilerini raporlaştırarak CHP Genel merkezine ileteceğini ifade etti.

ÇESOB Başkanı Recep Gür ve Meslek oda başkanları ise, yaşanan ekonomik kriz ve Çorum’da esnafın durumu ve beklentileri hakkında CHP heyetine kapsamlı bilgi verdiler.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ