logo

26 Aralık 2018

CHP’den STK’lara nezaket ziyareti

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP İl Yönetimi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretlerin ilk durağı Atatürkçü Düşünce Derneği oldu. CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP heyetini, Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer karşıladı. CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ziyarette şöyle konuştu: “Sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz ve iş birliği içinde olmaya gayret göstereceğiz, sivil toplum kuruluşlarının öneri ve beklentilerini dinliyoruz ve bundan sonra daha da sık bir araya geleceğiz.” Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

CHP heyetinin sivil toplum kuruluşları ziyaretlerindeki ikinci durağı Çorum Eğitim İş Sendikası Çorum Şubesi oldu.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP heyetini, Çorum Eğitim İş Şube Başkanı İlhan Yaşar ve sendika yöneticileri karşıladı. Ziyarette CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi şunları dile getirdi: “Sivil toplum kuruluşları geniş bir yelpaze bunların en önemlilerinden biride sendikalardır. Örgütlü toplum güçlü toplumdur, bu sebeple sendikaları daha aktif ve faal görmek bizleri oldukça memnun ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi sivil toplum kuruluşlarıyla her daim iş birliği içinde oldu ve olmaya devam edecektir.” Çorum Eğitim İş Şube Başkanı İlhan Yaşar ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, CHP heyetine teşekkür etti.

CHP heyetinin sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinin son durağı ise Emek ve Demokrasi Platformu oldu. CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP heyetini, Çorum Eğitim Sen Şube Başkanı Mustafa Gül ve sendika yöneticileri karşıladı. Ziyarette CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, “Cumhuriyet Halk Partisi Çorum örgütleri olarak bugün sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Sivil toplum kuruluşları demokrasinin olmazsa olmazlarından biridir. Örgütlü toplum güçlü toplum ve sendikalar toplumun bilinçlenmesi ve güçlenmesinde önemli bir rol üstleniyor, bizde bu sebeple sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi sivil toplum kuruluşları ile her zaman dirsek teması içinde ve sivil toplum kuruluşlarının fikirlerini ve önerilerine hassasiyetle dinleyerek gereğini her daim yapmıştır” dedi.

Çorum Eğitim Sen Şube Başkanı Mustafa Gül de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ