logo

10 Haziran 2018

Cumartesi Pazarı modern hale getirilecek!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız, İl Başkanı Eray Tüfekçi, İl ve İlçe Kadın Kolları ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Cumartesi Pazarını ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları önce Bahabey Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinden bulunarak, esnafın sorunlarını dinledi. Daha sonra Cumartesi Pazarı’nda seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekili Adayları, pazarcı esnafını ziyaret ettiler.

Pazarcı esnafının dertlerini dinleyen CHP’liler samimi bir şekilde karşılandılar. Pazarcı esnafı üretim maliyetlerinin yüksekliği, nakliye ve mazotun pahalılığından şikayet ettiler ve Cumartesi Pazarının açık alanda olmasından dolayı özellikle yaz ve kış aylarında olumsuz etkilendiklerini ve kapalı bir pazara ihtiyaç duyduklarını illettiler.

CHP Milletvekili Adayları da, 24 Haziran’dan sonra CHP iktidarında mazotun 3.00 lira olacağını, üreticiye üretim destekleri vereceğini ve Cumartesi Pazarının modern, çağdaş, insan onuruna yakışır şekilde düzenleneceğini ifade ettiler.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ