logo

05 Haziran 2018

CHP’li adaylara Mecitözü’nde sevgi seli

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız gittikleri Mecitözü ilçesinde sevgi seliyle karşılandılar.

CHP’li adaylar İl Başkanı Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail kalender, İl ve İlçe Kadın Kolları, Mecitözü Belediye Başkanı Ünal Yavuz, CHP Mecitözü İlçe Başkanı Atiye Yaşar ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Esnaf ziyaretlerinde esnafın sorunları ve beklentileri konuşulurken, esnaftan ve halktan CHP milletvekili adaylarına yoğun ilgi dikkat çekti. Esnaf ziyaretlerinin ardından Pazar yerine geçen CHP milletvekilleri ve CHP heyeti pazarda halkla sohbet ederek parti politikaları ve CHP’nin 24 Haziran’dan sonra iktidar olduğunda sorunları ivedilikle nasıl çözeceklerini anlattılar.

Pazar yerinde vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Tufan Köse, “Halkımızın sorunlarını biliyoruz. CHP iktidarında herkesin yüzü gülecek. Esnafımız, emeklimiz, memurumuz, işçimiz ve iş adamlarımızı mutlu edecek parti politikalarımızı 24 Haziran’dan sonra ivedilikle hayata geçireceğiz” dedi.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ