logo

08 Haziran 2018

CHP’den Osmancık’ta gövde gösterisi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız, İl ve İlçe Kadın Kolları, seçim çalışmaları kapsamında Osmancık ilçesini ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları CHP Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker ve CHP Osmancık ilçe teşkilatı tarafından karşılandılar. CHP Osmancık parti binasında partililerle seçim üzerine istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıdan hemen sonra CHP Milletvekili Adayları Osmancık esnafını tek tek ziyaret etti. Esnafın beklentilerini ve sorunlarını dinleyen CHP Milletvekili Adayları, 24 Haziran’dan sonra Osmancık bir turizm ilçesi olacak tarihi güzelliği ve eşsiz manzarasının turizme açılması gerektiğini ve Osmancığın bir turizm merkezi olması için plan ve projeleri hayata geçireceklerini söylediler.

Esnaf ziyaretlerinden sonra Osmancık Pazar yerinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekilleri Adayları, pazarcı esnafı ile bir araya geldiler. Pazarcı esnafını tek tek gezerek esnafın dertlerini dinleyen CHP’liler, pazarcı esnafı tarafından çok sıcak ve samimi bir şekilde karşılandılar. Pazar ziyaretlerinden sonra Osmancığa bağlı Çampınar köyü, Başpınar köyü, İncesu köyü, Kargı köyünü ziyaret eden CHP Milletvekili Adayları, köylünün sorunlarını ve beklentilerini dinlediler ve Çampınar’da konuşan adaylar, “Çiftçiye müjdemizdir CHP iktidarında mazot 3.00 lira olacak ve geçici tarım işçilerinin sosyal güvenliği devlet tarafından sağlanacak” dediler.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ