logo

06 Haziran 2018

CHP’lilere Oğuzlar ve Dodurga’da büyük ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım ve Mehmet Tahtasız, Dodurga ve Oğuzlar ilçesini ziyaret ettiler.

CHP Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş ve Oğuzlar CHP İlçe Başkanı Osman Güllü tarafından karşılanan heyet, daha sonra Oğuzlar’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. Esnafın beklentilerini ve sorunlarını dinleyen CHP heyeti 24 Haziran’da iktidara geldiklerinde esnafın beklenti ve taleplerini mutlaka yerine getireceklerini söylediler.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Oğuzlar Kalkınma ve Kültür Derneğini ziyaret ettiler. Dernek Başkanı Büşra Karanfil sıcak bir karşılama sonrası ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. CHP heyeti daha sonra Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş’i makamında ziyaret etti. Oğuzlar ilçesinin sorunları konuşuldu. CHP heyeti bu ziyaretin hemen sonrasında Resmi kurumlara nezaket ziyaretinde bulundular. Ardından Dodurga ilçesine geçtiler.

CHP Dodurga İlçe Başkanı Mustafa Biçer tarafından karşılanan CHP milletvekilleri ve CHP heyeti Dodurga’da pazar yerinde pazar esnafıyla sohbet ettiler. Pazar ziyaretinin hemen ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. Esnafın sorunlarını dinleyen CHP milletvekilleri, “24 Haziran’dan sonra CHP iktidarında esnafımızın yüzü gülecek her kesimden insanımızı mutlu edecek plan ve projelerle iktidara geliyoruz” dediler.

Esnaf ziyaretlerinin hemen ardından mahalle muhtarlarını ziyaret eden CHP heyeti burada da muhtarların sorunlarını dinlediler. Muhtarların yerelde devleti temsil ettiğini ve özlük haklarının daha da iyileştirilmesi gerektiğini belirttiler.

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ