Şahin Otomotiv Citroen’de bahar kampanyası

07 Mayıs 2019 - 10:34

Çorum’un öde gelen otomobil firmalarından Şahin Otomotiv Citroen Bayii’nin bahar aylarına özel bahar kampanyasında 48 aya varan taksit ve sıfır faiz imkanı sizleri bekliyor.

Aracınız mı yok! İşte size Citroen’den 2019 yılına damga vuracak bahar kampanyası. ÖTV matrahı 70 bin TL’ye varan sıfır otomobillerde 10 bin TL hurda indiriminin yanı sıra 50 bin TL’ye 48 ay taksit yüzde 1,5 faiz oranı, 36 bin TL’ye 15 ay taksit sıfır faiz ve 45 bin TL’ye 12 ay taksit sıfır faiz uygulamasından yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Kampanyayla ilgili olarak bilgi veren Şahin Otomotiv Citroen Bayii Satış Müdürü Serdar Özkurt, ÖTV matrahı 70 bin TL’ye varan Citroen marka binek araçlarda 10 bin TL’lik hurda indirim teşvikinin devam ettiğini söyledi.

Özkurt, 50 bin TL’ye 48 ay taksit ve yüzde 1,5 faiz uygulamasının yanı sıra 36 bin TL’ye 15 ay taksit sıfır faiz ve 45 bin TL’ye 12 ay taksit sıfır faiz uygulamalarının da müşterilerine sundukları özel fırsatlar arasında olduğunu kaydetti.

Ayrıca yeni Berlingo marka araçlarda takas ve nakitlerde indirim imkanı sunduklarını dile getiren Özkurt, 26 Mayıs’a kadar showroomlarına gelerek yeni Berlingo araçları test eden çiftlerin de Fox TV’de yayınlanan ‘Yaparsın Aşkım’ yarışmasına katılma şansı elde edeceklerini kaydetti.

Ayın 10’undan itibaren yeni Berlingo’ların plazalarındaki yerini alacağını vurgulayan Serdar Özkurt, bu fırsatlardan yararlanmak isteyen ve kampanya hakkında bilgi almak isteyen tüm otomobil tutkunlarını Çorum-Ankara yolu 1. kilometresinde hizmet veren Şahin Otomotiv’e beklediklerini dile getirdi.

SERVİSTE 3 YAŞ VE ÜSTÜ ARAÇLARA % 30 İNDİRİM

Bu arada Citroen’in satış sonrası servis hizmetleri kapsamında 29 Haziran’a kadar 3 yaş ve üstü araçlarda yüzde 30 indirim imkanı ve 4 lastik alana ise 150 TL indirim kuponu imkanı da sizleri bekliyor.

Şahin Otomotiv Citroen Bayii Satış Müdürü Serdar Özkurt, “Sizde Citroen marka aracınızı yetkili servisimize getirin, aracınıza uzman işçilik, 3 yaş ve üstü fiks menü paketlerine özel ayrıcalıklarla bakalım” diye konuştu.

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

corumpost.com, 10 Mayıs 2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Sitemiz İHA abonesidir. Tüm hakları saklıdır.