logo

14 Şubat 2017

Cizreli bizi alkışladı, bizde unutmadık!

 

Çorum Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, 15 Şubat Çarşamba günü oynayacakları maç öncesi Cizrespor kafilesini Anitta Otel’de ziyaret etti.

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül ziyarette yaptığı konuşmada, Cizrespor’la oynadıkları ilk yarı maçında Cizre halkının kendilerine ve futbolculara yönelik misafirperverliklerini unutmadıklarını belirterek, “Cizre halkı bizleri de alkışlayarak, en güzel şekilde misafirperverliğini gösterdi. Bizler de Çorum’da Cizrespor’u en güzel şekilde ağırlayacağız. Her iki takımımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Cizrespor Teknik Direktörü Fethi Çokkeser de Zeki Gül’ün ziyaretinin kendilerini memnun ettiğini dile getirerek, “Dostça, sakatlıkların olmadığı bir maç olmasını diliyorum. Nazik ziyaretleri için Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül ve yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediyespor Kulübü 2. Başkanı Ömer Balaban ve Amatör Sporlardan Sorumlu Asbaşkan Mustafa Ercan’ın da eşlik ettiği ziyarette Zeki Gül, saat 13.30’da Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda oynayacakları Cizrespor maçına tüm Çorum halkını davet etti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ