logo

25 Mayıs 2018

Çorum Belediyespor tesisleri açılışa hazır

Çorum Belediyespor’un gelecek sezondan itibaren kullanmaya başlayacağı ve Pazar günü açılışı yapılacak olan tesislerin çevre düzenlemesi tamamlandı.

Resmi açılışı Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katılımıyla Pazar günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek olan Çorum Belediyespor tesislerinde hummalı çalışmalarda son aşamaya gelindi.

Bina içi çalışmalarının tamamen bitirildiği tesislerde ağaçlandırma ve çevre düzenlemeleri de tamamlandı. Tesislere sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren ve açılış öncesinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Zeki Gül, tesis çevresine yaklaşık 300 civarında ağaç dikimi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Çorum Belediyespor’un yeni sezon öncesinde tüm çalışmalarını tesislerde yapmaya başlayacağını hatırlatan Belediye Başkanı Zeki Gül, “Yapımı tamamlanan ve Pazar günü Beşiktaş Kulübü başkanı Fikret Orman Bey’in de katılımları ile açılışını gerçekleştireceğiz.  Açılıştan önce tesislerimizde artık son dokunuşları da tamamladık. Tesislerimizin çevresine 300 civarında ağaç dikiyoruz. Tesisimizin çevresini yeşillendiriyoruz. Huş, kiraz, leylandi, çalı ve süs eriği gibi ağaç dikimi yaptık. Çevre düzenlemesi de tamamlanarak açılışa hazır hale getirdik” dedi.

AÇILIŞ 17.00’DE

Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman’ın katılımları ile hizmete sunulacak olan Çorum Belediyespor Tesisleri açılış töreni saat 17.00’de gerçekleştirilecek. Saat 16.00’da Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret edecek olan Başkan Fikret Orman daha sonra tesislere geçerek açılış törenine katılacak.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ