logo

24 Kasım 2018

Çorum BJK’den 1903 okula yardım

Çorum Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği “1903 Okula Yardım” adı altında yardım kampanyası başlattı.

Çorum Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı İsmail Ateş, başlattıkları kampanya ile birlikte 1903 okula gitmeyi ve bu okullarda bulunan öğrencileri sevindirmeyi hedeflediklerini söyledi. Ateş, “Bir iyilik kampanyası başlattık. Hem de çok büyük bir iyilik kampanyası. Türkiye geneli 1903 okula ulaşıp çocuklara el uzatmak. Gerçekten zor, asıl zor olan ne yazık ki duyarsız kalan bizler. Çok mu zor bir tane kalem alıp vermek, çok mu zor bir çift ayakkabı göndermek.

Bizim isteğimiz klavye başında bizleri tebrik etmek veya takdir edilmek değil. Bizler yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimize ulaşmak adına başlattığımız kampanyamıza destek verilmesi. Armamızda Türk bayrağı var bizim, şan var, şeref var, adalet var birliktelik var siyahın güneşi beyazımız var. Çorum derneği olarak biz taşın altına elimizi soktuk. Söz verdik miniklere ‘geleceğiz, tutacağız elinizden’ diye. İyi insan olacağız biz, yapacağız başaracağız.

İstediğimiz desteği alamasak bile onlara verdiğimiz sözü tutacağız ve onlar üşümeden onlara yetişeceğiz. Yaptığımız kampanyada biz ne takım ne de bir renk ayrımı yapıyoruz. Tüm Çorum halkından ellerinden gelen desteği bekliyoruz. Biz başlattık sizlerden de bu kampanyaya destek bekliyoruz. Kampanyamıza destek vermek isteyenler 554 277 76 53 numaralı telefonla irtibat kurabilirler” dedi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ