logo

18 Eylül 2016

Çorum Haber, 32. kuruluş yılını kutuluyor 

ÇORUM HABER GAZETESİ 32. YILINI KUTULUYOR ÇORUM HABER GAZETESİ GENEL MÜDÜRÜ MEHMET YOLYAPAR; "İLKEMİZ DOĞRU VE OBJEKTİF HABERCİLİK"

Çorum’da 17 Eylül 1985 tarihinde haftalık olarak yayın hayatına başlayan Çorum Haber Gazetesi, okurlarıyla 32. yılını kutluyor. 

Haftalık olarak başladığı yayın hayatını 5 Haziran 1986 tarihinden itibaren günlük olarak devam ettiren Çorum Haber Gazetesi, 10 yıl önce Çorum’da bir ilke imza atarak renkli yayınlanmaya başladı.

Hep ilklere imza atan Çorum Haber Gazetesi, Çorum’a ilk renkli baskıyı getiren gazete olurken, ilk yıllarda haftalık olarak çıkan gazete Çorum’un nabzını tutup, 32 yıldır da günlük olarak Çorum’un sorunlarını sayfalarına yansıttı. Çorum Haber Gazetesi, bugüne kadar ilkelerinden taviz vermezken, doğru ve objektif habercilikle de toplumun saygınlığını kazandı. Çorum Haber, yeni yılında bir ilke daha imza atarak web ofset tekniği ile basılmaya başlandı. Ankara’da basılan gazete ulusal gazeteler gibi katlı vaziyette okuyucuya ulaştırılıyor. Web ofset tekniği ile basılan Çorum Haber, yeniliklerini sürdürecek.

Çorum Haber Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar, Çorum Haber Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana hep doğru, ilkeli ve objektif tavrından ödün vermeden yoluna devam ettiğini söyledi.

Çorum Haber’in bölgesinde önde gelen gazeteler arasında yer aldığının altını çizen Mehmet Yolyapar, “Amacımız Çorum’un sesini tüm ülkeye duyurmak. Yayın ilkemizden taviz vermeden yayın hayatımızı 32 yıldır sürdürüyoruz. Çorumluların Türkiye’de yükselen sesi ve kulağı olduk. Vatandaşların sorunlarını yansıtmaya çalıştık. Haberlerimizde hep doğru ve objektif olmak için yoğun çaba gösterdik. Ayrıca Çorum basın tarihinde birçok yeniliğinde öncüsü olduk” dedi. (İHA)

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ