logo

28 Aralık 2018

Çorum Milletvekili Kaya, Erdoğan’a bilgi verdi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Oğuzhan Kaya, İç Anadolu Teşkilat Bölge Koordinatörlüğüne getirilmişti.

Başta Ankara olmak üzere Aksaray, Çankırı, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat teşkilatlarından sorumlu olan Çorum Milletvekili Kaya, Teşkilat Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir ve Teşkilat Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç ile birlikte koordinatörlüğünü yaptığı illerin teşkilat çalışmaları hakkında AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bilgi verdi.

31 Mart yerel seçimleri için teşkilatların ilk gün ki aşkla ve heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Kaya, “Allah’ın izni ile tüm belediyeleri gönül belediyeciliği ile tanıştıracağız. Önümüzde çok kısa bir süre var. Her günümüzü tıpkı 24 Haziran’da ki seçimlerde nasıl planladıysak yine aynı şekilde sürdüreceğiz.31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerde çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.

Kaya ayrıca, “Çok çalışarak, birlik ve beraberlik içinde 2019 yılı Mart ayındaki seçimin zaferini alıncaya kadar, birlik ve beraberlik içinde omuz omuza ilerleyeceğiz” diye konuştu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ