logo

02 Nisan 2018

Çorum’da her ilçeye tarımsal sulama projesi 

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 2018 yılında tarımsal sulamaya önem vereceklerini söyledi.

AK Parti İl Genel Meclisi Nisan ayı grup toplantısı gerçekleştirildi. Parti binasında İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya ve meclis üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, köylere yapılan yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Tarımsal sulamada bütün ilçelerimizin her birinde muhakkak en az bir projenin hayata geçirileceğini dile getiren Karadağ, “Bunun üzerinde çok duruyoruz. Asfalttır, kanalizasyondur bu konularda eksiğimiz çok fazla kalmadı. Kilit parke büyük oranda tamamlanacak. İçme suyunda güzel bir ilerleme kaydettik. Şendere Gölet’inin alanı haricinde tüm yerler tamamlandı. Şendere projesi de bu sene tamamlanacak. Bu bizim için çok önemli. Çok üzerinde durduğumuz bir konu” diye konuştu.

Çorum’un köylerinin en temel sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu dile getiren Karadağ, “Hiçbir ayrım gözetmeksizin meclisimiz icra edilebilir en etkin kararları almış ve uygulatmıştır. 2018 yılı içerisinde yapacağımız icraatlarla 2019 yılında köylere gittiğimizde seçimler yapılırken köylü vatandaşımızdan “Bizim şu temel meselemiz vardı. Bunu halletmediniz” sözünü duymayacağız” dedi. (İHA)

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ