logo

12 Haziran 2018

‘Cumhur İttifakının temeli 15 Temmuz’da atıldı’

Çorum’da 24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti, 2. Sıra Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya ve İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar’la birlikte İnönü Caddesi, Saat Kulesi Hürriyet Meydanı ve Üçtutlar Caddesi’nde seçim gezilerini sürdürdü. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden AK Parti heyeti, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için destek istediler. Vatandaşların Ramazan Bayramlarını kutlayan heyet, birlik ve beraberlik içerisinde bayramın geçirilmesi temennisinde bulundular.
Seçim gezileri sırasında MHP Seçim Koordinasyon Merkezini ziyareti sırasında konuşan Karadağ, “Cumhur ittifakı millet aklı diyerek millet davasına sahip çıkan Milliyetçi Hareket Partisinin Çorum Seçim Koordinasyon Merkezine ziyarette bulunuyoruz. MHP’li kardeşlerimize çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.
Cumhur ittifakının temellerinin 15 Temmuz’da atıldığını hatırlatan Karadağ, “Cumhur ittifakının ruhunu da Yenikapı ruhu oluşturmaktadır. Masa başında kurulmuş bir ittifak değil bu aziz milletin bir mutabakatıdır. Aynı zamanda siyasal ve toplumsal dayanağı olan, siyasal ve toplumsal tabanı olan, büyük bir millet hareketinin sorumluluğunu taşıyan bir ittifaktır. 24 Haziran’da bütün vesayet odaklarının oyunlarına rağmen birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaklarını ve ne kadar güçlü bir Türkiye olduğumuzu tüm dünyaya bir kez daha göstereceğiz” diye konuştu.
MHP’nin seçim irtibat bürosunda görevli partililer, ziyaretleri sebebiyle AK Parti grubuna teşekkür ettiler.

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ