logo

21 Şubat 2019

Esnaf ve vatandaşın derdiyle dertlendi

MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Çarşamba Pazarı’nda esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Çarşamba Pazarı’nı gezdi.

31 Mart 2019 tarihlinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle ilgili hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, belediye meclis üyesi adaylar ve parti yöneticileriyle birlikte Çarşamba Pazarı’na gitti.

Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyerek hal-hatır soran Başkan Adayı Kenan Şahin, pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da görüştü. Hem pazardaki fiyatlar konusunda, hem de Çorum’un genel sorunların hakkında vatandaşların taleplerini alan Başkan Adayı Kenan Şahin, pazar gezisi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün Çarşamba Pazarı esnafımızın ve müşterilerinin misafirleri olduk. Halkımızın dertleriyle dertlendik, güler yüzüyle huzur bulduk. Allah ekmeğini helal yoldan kazanan tüm vatandaşlarımızın yardımcısı olsun, korusun ve yüceltsin” dedi.

Vatandaşların ve pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan MHP Adayı Kenan Şahin, gelen talepleri tek tek not alarak başkan seçilmesi halinde belediye imkanlarıyla yapılabileceklerle ilgili yapma sözü verdi, diğer kurumları ve genel idareyi ilgilendiren konuları ise gerekli yerlere ileteceğini söyledi.

MHP MECLİS ÜYESİ ADAYLARIYLA İLK TOPLANTI

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ayrıca, belediye meclis üyesi adayları ile ilk toplantısını yaptı.

Seçim Kuruluna iletilen il genel ve belediye meclis üyesi listesinde yer alan isimlerle sabah saatlerinde yapılan toplantıya MHP İl Başkanı Arslan Kaynar ve Başkan Adayı Kenan Şahin ile meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan il başkanı Arslan Kaynar, aday listesini belirlerken titiz bir çalışma yaptıklarını ifade etti. Arslan, listede yer alanların sıralamaya bakmadan MHP’yi Çorum’da birinci parti yapmak için gece-gündüz demeden çalışmaları gerektiğini söyledi.

MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ise meclis üyesi adayları ile yoğun ser tempoda çalışarak Çorum’u MHP Belediyeciliği ile tanıştıracaklarını dile getirdi. Şahin, parti teşkilatları ile uyum içerisinde Çorum’u karış karış gezerek sıkmadık el, girmedik işyeri ve ev bırakmamaları gerektiğini vurguladı.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ