logo

10 Eylül 2015

Fatih Özcan’ın yerine Mustafa Mertek geldi

 

Untitled-1 copy

MHP’den Milletvekili aday adayı olan Çorum Belediyespor Yöneticisi Fatih Özcan’ın istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine yedek üye Mustafa Mertek getirildi.

Çorum Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, yönetim kurulu toplantısı ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Gül, annesinin rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir Belediyespor yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiremediklerini vurgulayarak yaptıkları toplantıda Fatih Özcan’ın istifasını değerlendirdiklerini söyledi.

Milletvekili aday adayı olan Fatih Özcan’ın Çorum Belediyespor’a önemli hizmetlerde bulunduğunu, aday adayı olması ile birlikte hem kendisi hem de Çorum Belediyespor için en doğru olanı yani kulüp yönetiminden istifa ettiğini dile getirdi. Tüm Çorumlulardan bekledikleri katkıyı Fatih Özcan’dan bundan sonra da beklediklerini ifade eden Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, “Yönetim kurulu olarak Fatih Özcan kardeşimize başarılar diliyoruz. İnşallah hakkında hayırlısı olur.” dedi.

KOMBİNE BİLET SATIŞLARI İÇİN FAHRİ YANDIK GÖREVLENDİRİLDİ

Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, kombine bilet satışları için yönetim kurulu üyesi Fahri Yandık’ı görevlendirdiklerini ifade etti. Kombine bilet satışları ile ilgili yapacakları çalışmaları değerlendirdiklerini söyleyen Gül, “Futbol takımımızın genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulunduk.

Fatih Özcan’ın istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine yönetim kurulumuzun yedek üyelerinden Mustafa Mertek’i getirdik. Daha önce de birlikte çalışma imkanı bulduğumuz Mustafa Mertek kardeşimize de aramıza tekrar hoş geldin diyoruz. Görev dağılımı ile ilgili değerlendirmelerimizi daha sonraki toplantılarımızda yapacağız” diye konuştu.

 

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ